zpět na novinky

Už víme, kdo nebude chybět na EmbaxPrintu 2020

Už víme, kdo nebude chybět na EmbaxPrintu 2020

Svět obalů a tisku čelí novým výzvám a prochází velkými změnami. Na veletrhu EmbaxPrint zjistíte, co je v oboru nového, abyste to svým zákazníkům mohli nabídnout dříve než konkurence. 31. ročník Mezinárodního veletrhu obalů a tisku EmbaxPrint se v Brně uskuteční v termínu 20. – 23. dubna 2020 a už nyní známe několik desítek vystavovatelů.

Poprvé bude mít veletrh EmbaxPrint partnerské firmy. První z nich je společnost Arcon Machinery, která dodává procesní a balicí technologie pro potravinářskou, farmaceutickou a chemickou výrobu. Účast na veletrhu zároveň potvrdilo několik desítek předních zástupců oboru nejen z České republiky.

Balicí stroje a linky představí například společnosti TECHNOLOGY, NOMATECH, TECHNOPACK, globální značka CVC Technologies nebo polský dodavatel kompletních balicích linek Radpak. Z dodavatelů obalů a obalových materiálů uvidíme firmy jako ACTI PACK CZ, Galapack nebo nadnárodní skupinu Igepa. Z oblasti značení mezi přihlášenými nechybí třeba COLOP CZ, JaGa nebo dodavatel průmyslových tiskáren ONDRÁŠEK INK-JET SYSTEM. Prezentovat se budou také specialista na ekologický transport a bezpaletové technologie SOPACK, dodavatel etiketovacích strojů a systémů čárových kódů Unicode MD, tradiční chorvatský výrobce dopravníků KOLOMEJEC a další zajímavé společnosti. Opět se chystají zúčastnit také oborové svazy. Společně s některými členy se na veletrhu představí Asociace českého papírenského průmyslu, Obalový institut SYBA i Svaz českých a moravských výrobních družstev.

Další informace najdete na www.embaxprint.cz.