zpět na novinky

Zveme vás na pestrý program veletrhu Paperworld

Zveme vás na pestrý program veletrhu Paperworld

Od 25. do 28. ledna 2020 se výstaviště ve Frankfurtu zaplní papírenskými, kancelářskými a psacími potřebami pro veřejný i soukromý sektor díky veletrhu Paperworld. Minulý rok se veletrhu zúčastnilo přes 1600 vystavovatelů a přišlo více než 32 tisíc návštěvníků, aby viděli nejnovější produkty z oblastí kancelářského vybavení, psacích potřeb, vybavení pro školáky, dárkových předmětů, balení, papírového zboží i přáníček.

Jako každý rok se i letos v sekci pro soukromý sektor představí oblíbená akce Mr Books & Mrs Paper, která ukáže, jak vyplnit sortiment v obchodech s knihami. V hale 3.1 se bude konat také BMWi Area, kde se představí mladé německé firmy své inovativními nápady. Nenechte si určitě ujít ani zajímavou prezentaci Wrap up!, kde se dozvíte, jak efektivně balit dárky.

Nejdůležitější událostí sekce pro komerční sektor bude Future Office na téma Smart Solutions. Zde vás zveme na přednášky zaměřené na budoucnost kanceláří. Tradiční Remanexpo představí veškeré novinky a inovace ze světa tiskáren, tonerů i inkoustů. Na Remcon Seminars se dozvíte vše ohledně recyklace těchto produktů. Další akcí, avšak zaměřenou na udržitelnost, je Sustainable Office Day a proběhne v poslední den veletrhu. Nabídne přednášky a diskuse na téma aktuálních pokroků v oblasti udržitelných kanceláří.

Na veletrhu se předá také několik cen. Golden Greeting Card v devíti kategoriích ocení přáníčka a Retailer of the year bude předávána za inovativní nápady. Cena Recycler Award pro výrobce, kteří pracují s recyklovanými výrobky v několika kategoriích, například zákaznický servis roku, dodavatel roku nebo inovace roku. Soutěž zaměřenou na udržitelnost Office and Environment vyhrají ty nejekologičtější kanceláře.

Současně s Paperworld se konají i Creativeworld a Christmasworld, které můžete navštívit na jedinou vstupenku. Více informací na stránkách www.paperworld.messefrankfurt.com. Vstupenky pořídíte na tomto odkazu visitortickets.messefrankfurt.com.