zpět na novinky

Alza nabízí trvanlivé potraviny

Alza nabízí trvanlivé potraviny

Alza.cz historicky poprvé po 25 letech zalistovala v rámci dočasného pilotu vybrané trvanlivé potraviny. Snaží se tak vyhovět požadavku svých zákazníků, kteří mají v období pandemie zájem o bezkontaktní doručení potravin a možnost nakoupit pro své rodiče a prarodiče na dálku s doručením až domů.

Nově tak firma zalistovala položky typu rýže, těstoviny, mouka, konzervy (krůtí maso, houbový guláš, lečo s klobásou, maďarský guláš, špagetka, atd.), cereálie, luštěniny, sója, sterilovaná zelenina nebo různé sypké směsi (typu bramborové knedlíky). Sortiment se bude v nadcházejících dnech rozšiřovat o další druhy trvanlivých potravin. Zařazeny jsou pouze vybrané produkty, které je technologická jednička na trhu schopna skladovat v požadovaných podmínkách a přepravovat k zákazníkům standardní cestou bez nutnosti chlazení či jiného speciálního režimu.

Kromě nově zalistovaných trvanlivých potravin firma do kategorie přehledně zařadila i dříve nabízené produkty typu káva, zdravá výživa, jídlo na cesty, dětská výživa, doplňky stravy (vitamíny, minerály), sportovní nebo alternativní strava. Celkově tak sortiment nyní obsahuje více než 1200 druhů zboží.

Nabídka trvanlivých potravin je nyní platná pouze pro Českou republiku, nicméně společnost usilovně pracuje na zahájení prodeje i na Slovensku. Nákup tohoto sortimentu je možné kombinovat s běžnými nákupy na Alze a lze je vyzvedávat i v široké síti AlzaBoxů.