zpět na novinky

Plastové balení dětských plen nahradila alternativa z papíru

Plastové balení dětských plen nahradila alternativa z papíru

Společnost Drylock Technologies uvádí na trh dětské plenky v papírovém balení. Inovace bude brzy představena v několika evropských řetězcích a měla by uspokojit nároky obchodníků i spotřebitelů na obaly, které vnímají jako více šetrné k životnímu prostředí.

Společnost Drylock a její obaloví partneři věnovali projektu „ Papírového obalu na dětské plenky“ rok intenzivního výzkumu a vývoje. Nový typ obalu v hygienickém průmyslu je recyklovatelný a biologicky odbouratelný, ale zároveň je i dostatečně pevný a ochrání dětské produkty uvnitř balení.

Výrobce novinkou reaguje na poptávku mladých rodin, nastávajících rodičů a většiny spotřebitelů Generace Z po obalech šetrnějších k životnímu prostředí.

Generální ředitel firmy Drylock Bart Van Malderen k projektu uvedl: „Inovace v naší společnosti neustále zvyšují kvalitu produktu, pohodlí a pocit pohody s minimálním dopadem na životní prostředí. Neexistuje lepší příklad než nový papírový obal, který zajistí integritu produktu pomocí plně udržitelného materiálu. Prostřednictvím tohoto a dalšího inovativního vývoje společnost Drylock společně se svými zákazníky pomáhá překonávat každodenní potřeby v životě spotřebitelů a usiluje o lepší zítřek.“