zpět na novinky

Do evropského kola soutěže Logistický projekt postoupila firma MD logistika

Do evropského kola soutěže Logistický projekt postoupila firma MD logistika

V letošním roce o postup do evropského kola prestižní soutěže Logistický projekt roku v České republice svedly boj dva atraktivní projekty. Nový logistický koncept – Inovace v materiálovém a informačním toku společnosti Brose a Hub-and-Spoke systém přepravy mraženého zboží pro společnost BILLA ČR firmy MD logistika.

Odborná hodnotitelská komise vybrala v souladu s kritérii EGML Evropské logistické asociace pro postup projekt společnosti MD logistika, která představila zajímavé řešení šité na míru konkrétních podmínek ve výrobě, resp. distribuci zboží.

Evropská logistická asociace (ELA) je každoročním vyhlašovatelem European Gold Medal in Logistics and Supply Chain (dříve European Award of Logistic Excellence), evropské ceny pro vynikající logistické projekty. Tato soutěž je na evropské úrovni pravidelně vyhlašována s cílem podpořit a iniciovat inovativní řešení konkrétních logistických projektů.

Česká logistická asociace (ČLA), člen Evropské logistické asociace, vyhlašuje v souladu s podmínkami této tradiční celoevropské soutěže o evropský logistický projekt roku od roku 2014 každoročně i české národní kolo této prestižní soutěže pod názvem „Logistický projekt roku 2016“.

Potěšující je, že v předchozích letech bodoval projekt ŠKODA Auto, který se stal vítězem European Gold Medal in Logistics a projekt společnost KIEKERT CS se umístil mezi finalisty dalšího ročníku této soutěže.

Letošní cenu vítěze soutěže Logistický projekt roku z rukou Miroslava Rumlera, vice presidenta ČLA, v historických prostorách Břevnovského kláštera v Praze v rámci mezinárodní logistické konference SpeedCHAIN 2016 převzal Jiří Hubinka – obchodní ředitel společnosti MD logistika.