zpět na novinky

EKOBAL získal Slovak Business Superbrands Award

EKOBAL získal Slovak Business Superbrands Award

Nezávislá komise expertů Brand Council programu Slovak Superbrands udělila firmě EKOBAL cenu Slovak Business Superbrands Award 2018, čímž potvrdila její úspěchy v podnikání a vybudovaní silné značky.

Společnost EKOBAL se tímto zařadila do skupiny elitních značek z 90 krajin na pěti kontinentech, představujících vzor úspěšného rozvoje a neustálého zvyšovaní hodnoty značky.

Cenu si přebral ředitel společnosti EKOBAL SK František Kocifaj, který při této příležitosti vyslovil poděkování všem, kteří k získání ocenění přispěli a též dodal: „Až nyní jsme si uvědomili, jak silnou značku se nám od jejího založení podařilo vybudovat. Ocenění však pro nás znamená nejen závazek udržitelnosti kvality brandu, ale i nadále posouvat hranice možností v našem oboru.“

Letošní tribute event se nesl ve znamení hesla „naturalia“, co ještě více podtrhlo filozofii EKOBALU, který podniká v duchu přátelství a šetrnosti k životnému prostředí.

Slavnostní večer zahájil svým projevem regionální ředitel Superbrands CE András Wiszkidenszky. O kulturní zážitek se postarala hudební skupina Bad Karma Boy a taneční performance Silvie Svitekovej.