zpět na novinky

Jaké jsou aktuální trendy v automatizaci a průmyslu?

Jaké jsou aktuální trendy v automatizaci a průmyslu?

Pro dnešní dobu plnou nejmodernějších technologií platí více než dříve, že nestačí pouze umět a snažit se, ale je nutné se i neustále vzdělávat a posouvat dál.

Přijeďte i vy na druhý ročník odborné konference o automatizaci a balení ObalTrend 2017, která se koná 27.- 28. dubna v malebném Mikulově. Právě zde se budete moci setkat s řadou profesionálů, kteří s Vámi budou rádi sdílet své zkušenosti a inspirovat Vás pro praktická řešení a inovace.

Řešíte ve svých provozech efektivní výrobu s rozumnou automatizací? Jan Teplý vám v kostce představí automatizaci jako cestu k efektivitě. Kde tato cesta začíná a kde končí?

Víte, jaké jsou aktuální trendy v automatizaci a průmyslu? Přehled technologických trendů, jejich dopad na bezpečnost systémů, ergonomii a další aspekty, které můžete v nejbližší době očekávat, vám představí zahraniční odborník Maarten van Leeuwen.

Pokud jste nuceni orientovat se v možnostech balení zboží a nabídce balicích strojů, právě vás bude zajímat přednáška Ivy Havlíčkové – Variabilita balení paletových jednotek, efektivita investice.

Jaromír Fojt představí CIJ tisk budoucnosti v barvách. Značení s minimálními náklady na provoz a servis přitom v nejrůznějších barvách, to je značení budoucnosti.

Celý program přednášek najdete zde
Stále váháte? Registrujte se ještě dnes, kapacita volných míst se rychle plní.
To vše bezplatně zde