zpět na novinky

Nové bylinné drinky Erebos vstupují na trh s novým vizuálem

Nové bylinné drinky Erebos vstupují na trh s novým vizuálem

Značka Erebos představuje novou generaci přírodních energetických nápojů. Na trh uvádí drinky s inovovaným složením, které doprovází redesign obalů a nový web. Pro letošní rok značka plánuje rozšířit dostupnost bylinných energetických nápojů na českém trhu.

Vylepšený nápoj vzniká louhováním sedmi bylin a na jeho vývoji se podíleli odborníci z celé střední Evropy. „Pět let na trhu nám ukázalo, jakým směrem se máme s naším produktem vydat a jak jeho podobu inovovat. Proto letos přicházíme s výraznými změnami. Podařilo se nám vytvořit skutečně funkční a udržitelný aktivátor organismu, který poskytuje energii pro tělo i mysl a dovolí tak každý den lépe využívat lidský potenciál, a chceme o něm dát vědět,“ uvádí Matěj Murín, spoluzakladatel značky.

Kromě složení prošel inovací i vzhled drinků. Na lahve je nově použito tmavé sklo, které na rozdíl od čirého nepropouští UV záření. Proměnou prošel také vizuální styl, jenž nyní lépe odkazuje na sílu bylin a přírody. Za novým vizuálem etiket a změnou loga stojí sami zakladatelé Erebosu Matěj Murín a Martin Doležal a nový výkonný ředitel společnosti Marian Bajger, který přichází z dlouholetého působení v top managementu Kofoly a v inovativním produktu spatřuje budoucnost.

Aktuálně jsou nápoje Erebos dostupné na domovském e-shopu erebosdrink.cz, v obchodním řetězci Billa či v síti zdravých výživ pomocí etablovaného velkoobchodu Natural Jihlava. Během srpna se pak produkty nově objeví v online supermarketu Rohlik.cz.