zpět na novinky

Připojte se ke Konferenci ZDW!

Připojte se ke Konferenci ZDW!

Další ročník Konference Zlin Design Week je tady. Zájemce čekají v průběhu týdne od 8. do 14. května 2021 inspirující online přednášky českých i světových odborníků na téma design a marketing, živé diskuze, předávání zkušeností a motivace. Vystoupí například Maksimilian Kallhed, Joana Lacerda nebo studio Najbrt.

I letošní Konference Zlin Design Week přináší řadu odborníků z Česka i ze světa v novém online formátu umožňujícím sledovat jejich výstupy odkudkoliv a zdarma. 7 řečníků předá publiku široké spektrum zkušeností a nových myšlenek ve dvaceti minutových videích, která budou zveřejněna každý den na sociálních sítích a webu.

Dalších 6 řečníků z Česka a Slovenska nabídne v podcastech hlubší vhled do toho, jak vnímají spolupráci designu a marketingu, jaké jsou jejich zkušenosti a jak se téma dotýká jejich práce.

O dalších inspirativních řečnících se dozvíte na webu www.zlindesignweek.com.

„Naše organizace sídlí v Praze, a ačkoliv děláme projekty po celé republice, uvítáme každou příležitost vyjet do regionů, vylézt ze své bubliny a načerpat inspiraci. To konference splnila nad očekávání, měla naprosto profesionální organizaci a povedený výběr řečníků. Zlin Design Week má prostě kuráž a je jednou z nejprogresivnějších akcí svého oboru u nás,” sdílí svou zkušenost z předcházejícího ročníku Michaela Holubec Birtusová z Czechdesignu.

Konference je součástí festivalu Zlin Design Week. Ten se uskuteční od 7. do 14. května 2021. Přestože tentokrát proběhne netradičně online, organizační tým se snažil vytvořit plnohodnotný program. Díky tomuto prostředí bude obsah na dosah všem návštěvníkům, ať už z České republiky nebo zahraničí.

Mediálním partnerem konference je i magazín Packaging Herald.