zpět na novinky

Pumpičkové systémy dávkovače lze přizpůsobit různé viskozitě

Pumpičkové systémy dávkovače lze přizpůsobit různé viskozitě

Pro svou řadu přípravků pro péči o pokožku se sklony k vážnějším kožním problémům použil belgický specialista na probiotiku Yun Probiotherapy pumpičkový dávkovač Magic Star a víčko Vario od RPC Bramlage.

Přípravky Yun neobsahují obvyklé konzervanty ani emulgátory a proto vyžadují obaly, které je budou dostatečně chránit a uchovávat v požadovaném stavu.

Například vstřikované propylenové dávkovače Magic Star s objemem 50 ml a 200 ml představují jak účinnou ochranu obsahu, tak rovněž spolehlivé, přesné a kontrolované dávkováním. Jejich konstrukce navíc zajišťuje požadovanou funkčnost, i když se dovnitř dostane vzduch.

Pumpičkové systémy dávkovače lze přizpůsobit pro výrobky s nejrůznější viskozitou, proto jsou ideální na prostředky k péči o osobní hygienu, kosmetiku a léčiva. Modulární konstrukce se samostatným obalem a dávkovacím mechanismem umožňuje snadné plnění, ale přitom může být každé balení přizpůsobeno konkrétním požadavkům.

Dávkovače jsou označeny samolepicími etiketami se třemi barevnými pásky. Horní šedý a bílý proužek jsou v rámci celé řady shodné s brandingem společnosti Yun, zatímco barva spodního proužku odlišuje jednotlivé přípravky. Stylový čirý kryt Vario podtrhuje prémiovost výrobků.