zpět na novinky

Svijanské pivo s vánočními motivy

Svijanské pivo s vánočními motivy

Betlém, kometa a andělíčci zdobí vánoční edici svijanského piva. Stejně jako v uplynulých letech i letos dostál pivovar tradici a připravil nejen speciální vánoční „osmipack“ Svijanského Mázu 11 %, ale i pětilitrové soudky, půllitrové plechovky a dvoulitrové Plechovky (nejen) pro chlapy s motivem nadcházejících vánoční svátků. Stejný vánoční dekor se objeví i na lahvích Svijanského Mázu v běžném prodeji.

Multipack s vánočním designem obsahuje osm půllitrových lahví světlého ležáku Svijanský Máz. Speciální vánoční edice oblíbeného dvoulitrového balení piva – Plechovek (nejen) pro chlapy – je k dostání na e-shopu pivovaru, ale také například v prodejnách Globus, Tesco a Makro. Do vánočního designu se převlékly i pětilitrové soudky.

Vánoční půllitrové plechovky s nepasterovaným Svijanským Mázem pivovar poprvé uvedl na trh loni. Stáčírnu za více než 100 milionů Kč, která za hodinu dokáže pivem naplnit až osmnáct tisíc plechovek, pivovar uvedl do plného provozu loni v březnu a letos na ní plánuje vyrobit kolem patnácti milionů půllitrových plechovek.

Nepasterované pivo do plechovek ve Svijanech stáčí jako první a jediný český pivovar.