zpět na novinky

Tadeáš Kos posiluje VCHD Cargo

Tadeáš Kos posiluje VCHD Cargo

Do české přepravní společnosti VCHD Cargo nastoupil zkušený manažer a specialista na projekty kontraktní logistiky Tadeáš Kos, který povede pobočku VCHD Cargo v Brně. Na své nové pozici bude zodpovědný nejen za rozvoj svěřené pobočky, ale díky její strategické poloze i za obchodní aktivity celé společnosti na Moravě a na Slovensku.

Do VCHD Cargo přichází Tadeáš Kos z internetového obchodu ALZA, kde měl na starosti provozní management logistických center s prioritou slovenských poboček společnosti.

Pracovní zkušenosti získával také ve společnosti DACHSER. V roce 2011 jmenován vedoucím pobočky DACHSER Břeclav, která se vyprofilovala jako specialista na kontraktní logistiku. Od března roku 2014 zastával post jednatele celé společnosti DACHSER Břeclav a vedl v oblasti kontraktní logistiky řadu velkých implementačních projektů v celé Evropě. Osobně se zapojil i do logistických projektů v Číně, Velké Británii, Francii, Německu, Slovensku, Španělsku a Rusku. Strategicky i metodicky řídil logistické provozy společnosti DACHSER ve Frenštátě pod Radhoštěm a Letohradu s celkem 180 zaměstnanci.

V letech 2018–2020 byl také Mluvčím kruhu logistických manažerů za východní region společnosti DACHSER (Česká republika, Polsko, Rusko, Slovensko a východní část Německa).

„Přiznám se, že společnost VCHD Cargo je pro mne velkou výzvou a v nové příležitosti vidím velikou možnost dalšího růstu. Navíc pevně věřím, že mé zkušenosti z mezinárodních projektů mohou pomoci rodinné společnosti VCHD Cargo být stabilním a vyhledávaným partnerem i na evropském trhu,“ říká Tadeáš Kos.