zpět na eMagazín

Registrace

Fields marked with an * are required

Obchodní podmínky společnosti KON Agency

Vyplněním a odesláním registračního formuláře souhlasím se zasíláním magazínu Packaging Herald, případně zvoleného newsletteru, vydávaného společností KON Agency, s.r.o. Současně tím souhlasím se zpracováním mých osobních údajů v rozsahu jméno a příjmení, e-mailová adresa, telefon, název společnosti ("osobní údaje") společností KON Agency, s.r.o. IČ: 041 26 297, se sídlem Na Květnici 616/4, 140 00 Praha 4, zapsanou v obchodním rejstříku vedeným u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou C 242824. S poskytnutými údaji bude nakládáno v souladu s právními předpisy České republiky a EU.

Beru na vědomí, že KON Agency bude osobní údaje zpracovávat v rozsahu, ve kterém jí byly poskytnuty, a to po dobu trvání tohoto souhlasu.

Poskytnutí Vašich osobních údajů je dobrovolné a svůj souhlas můžete kdykoli vzít zpět písemně na adrese sídla KON Agency, emailem na marketing@packagingherald.cz nebo prostřednictvím odhlašovacího odkazu, který je v každé zaslané zprávě.

V souladu s platnými právními předpisy máte právo přístupu k osobním údajům, právo na jejich opravu, jakož i další práva, zejména právo písemně požádat o poskytnutí informací o svých osobních údajích zpracovávaných KON Agency, o vysvětlení v případě pochybností, zda jsou údaje zpracovávány v souladu se zákonem nebo pochybností, že jsou údaje nepřesné, o odstranění takto vzniklého stavu, o blokování nesprávných osobních údajů či jejich likvidaci.

zpět na eMagazín