zpět na novinky

6 důvodů, proč přijet na Den automatizace a značení

6 důvodů, proč přijet na Den automatizace a značení

26. března 2020 se bude v Mikulově konat již pátý ročník konference DAZ. Přinášíme vám hned 6 pádných důvodů, proč byste na akci neměli chybět.

Uvažujete nad automatizací a zvýšením efektivity
Rozšiřujete výrobu nebo ji chcete optimalizovat? Vhodnou cestou může být automatizace a zvýšení efektivity výrobních procesů. Na toto téma bude na DAZ 2020 přednášet odborník ze společnosti AXIMA, která vyvíjí elektrotechnické produkty a zároveň zastupuje i další špičkové výrobce.

Chcete plynuleji manipulovat s výrobky
Manipulaci s obaly, polotovary či hotovými výrobky, paletizaci, interní logistiku a automatizaci skladu bude reprezentovat mezinárodní společnost Scott, do jejichž portfolia patří konvenční i robotické paletizátory, dopravníky, automatické skladové vychystávací a regálové zakládací systémy a další zařízení.

Přemýšlíte o investici do značení
Jak správně značit a na co nezapomenout, aby to vyhovovalo měnícím se legislativním požadavkům? Potřebujete označit zboží tak, abyste jej mohli jednoduše dohledat? Chcete mít jistotu, že tiskárny budou stíhat rychlost linky i za 5 let? Všechny uvedené otázky vám zodpoví specialisté na značení ze společnosti Bottling Printing.

Čeká vás nastavování dopravníkového pásu
Jak správně dimenzovat dopravníkový pás a jaké nároky by měl splňovat právě ve vašem oboru? Odpověď se dozvíte od největšího dodavatele pásů a hnacích řemenů v České republice, společnosti Habasit.

Lámete si hlavu nad tím, jak snížit náklady na balení
Obalové hospodářství je téma, kterého se ujmou zkušení odborníci ze společnosti Packung, kteří pohovoří o novinkách v obalových materiálech, představí prostředky šetrné k životnímu prostředí nebo možnosti zvýšení bezpečnosti baleného výrobku

Chcete si dozvědět, co vše zvládnou roboti
Roboti mohou pomoci při manipulaci se zbožím, třídění, skládání, obsluhování, svařování a mnoha dalších činnostech. Své o tom ví specialisté ze společnosti Tiesse Praha – Kawasaki Robot, kteří rádi zodpoví všechny vaše dotazy.

Registrujte se již dnes na http://www.denautomatizace.cz/registrace/

A na závěr si připomeňme nezapomenutelnou atmosféru loňského ročníku ZDE.

Hlavním mediálním partnerem je tradičně magazín Packaging Herald.