zpět na novinky

Cenově výhodná inkoustová tiskárna pro malé a střední podniky

Cenově výhodná inkoustová tiskárna pro malé a střední podniky

Tiskárna malých znaků Markem-Imaje 9330, uvedená na trh začátkem října, byla navržena především tak, aby splňovala požadavky malých a středních podniků na vysoce kvalitní, ale přesto rentabilní a bezproblémové značení výrobků. Byla zkonstruována pro provoz s nízkým až středním zatížením až do 4,4 m/s a nejenže se jednoduše obsluhuje a udržuje, ale také se snadno přizpůsobí rostoucí produkci. Je určena pro širokou škálu oborů, a protože nabízí ochranu IP55, je ideální pro mnoho oblastí použití, včetně potravinářského a nápojový průmyslu.

Výrobci musí opatřovat své produkty informacemi, jako je datum minimální trvanlivosti a číslo šarže. Zajistit dostatečnou kvalitu těchto údajů, aby zůstaly čitelné po celý životní cyklus produktu, je zásadní pro vysledovatelnost, správu zásob i pověst značky. Pro malé a střední podniky je náročné najít snadno použitelné značicí zařízení, které nabízí zmíněné schopnosti za dostupnou cenu a které poroste s jejich podnikáním. Model 9330 plní tyto úkoly prostřednictvím vlastní technologie, která zajišťuje nejlepší výkonnost a kvalitu ve své třídě, a to bez ohledu na prostředí a bez potřeby rozsáhlé interní technické podpory.

Uživatelsky přívětivá obsluha

Tiskárnu 9330 lze snadno nainstalovat, používat i udržovat. Díky skříni z nerezové oceli se stupněm krytí IP55 je možné ji umístit kamkoli. Vybavena je systémem automatického čištění tiskové hlavy, který usnadňuje a urychluje spouštění. Jediné, co musí obsluha udělat, je zapojit ji do sítě a zahájit tisk, dokonce i po týdnech uskladnění. Tato vlastnost je obzvlášť užitečná pro sezonní produkci, třeba při značení ovoce a zeleniny.

Údržbu ulehčuje konstrukce Intelli’Swap, která zjednodušuje výměnu inkoustového modulu „vše v jednom“ M6 tak, že ji lze provést za méně než šest minut, bez nepořádku nebo plýtvání. Obsluha ho jen vyjme nebo zacvakne za pomoci dodaného nástroje.

Nákladová efektivita, nejlepší výkon a kvalita ve své třídě

Provozní doba modelu 9330 je dlouhá, protože může tisknout déle než 8000 hodin, než bude potřebovat preventivní údržbu. Každodenní provozní náklady jsou také nízké, protože zařízení využívá hydraulický systém nejnovější generace, jenž snižuje spotřebu aditiv až o 50 % ve srovnání s konkurenčními modely ve stejné kategorii při provozu ve 20 °C.

Zvláštní výhodou oproti podobným variantám konkurenčních CIJ tiskáren je široký sortiment inkoustů Intelli’Ink, který dává uživatelům značnou flexibilitu při použití různých materiálů a zaručuje optimální značení tím, že inkousty jsou vždy maximálně vhodné pro daný obal. Za běžnou cenu je k dispozici dokonce inkoust bez butanonu (tj. metyletylketonu, tzv. MEK-free), který zjednodušuje záležitosti spojené se zásobováním, dodržováním předpisů a bezpečností. Tiskárna 9330 je navíc vybavena inteligentním systémem pro spotřební materiál, který nevyžaduje žádné nastavení a zabraňuje nákladným omylům obsluhy, jež pramení z chyb souvisejících s kazetami.

Konstantní kvalitu značení dále zabezpečuje proprietární technologie Intelli’Jet, která automaticky upravuje tlak inkoustu. Čidlo rychlosti proudu sleduje teplotu prostředí a rychlost speciálně nabitých kapek mezi tisky, regulační smyčka ji pak upravuje tak, aby se zajistilo dokonalé umístění kapek, kvalita a konzistence kódu.

Dlouhodobé řešení

Tiskárna, která je vhodná pro jednu linku a zároveň se snadno upgraduje, splní potřeby malých a středních podniků od počátků až po pokročilejší aplikace při rozvoji jejich podnikání. Díky potisku široké palety médií včetně plastů, lepenky, kovu, fólií, papíru a skla se přizpůsobuje tak, aby plnila měnící se potřeby značení, dnes i do budoucna.

Model 9330 lze také snadno propojit s předním systémem správy informací CoLOS®, který umožňuje řídit několik značicích zařízení prostřednictvím jednoho počítače – to je ideální pro maximalizaci efektivity a přesnosti na více linkách.

Stálý vynikající výkon zajišťuje rozsáhlá nabídka poprodejních služeb, kam patří sady náhradních dílů, spotřební materiály a servisní plány, a to včetně startovacích balíčků, smluv o prodloužené záruce, servisních programů výměny a smluv all inclusive.

Více informací zde:

https://www.ondrasek.cz/9330/

Kontaktujte nás, tým společnosti ONDRÁŠEK INK-JET SYSTEM spol. s r.o.