zpět na novinky

Co nabídne Creativeworld 2023?

Co nabídne Creativeworld 2023?

Veletrh Creativeworld se představí ve Frankfurtu nad Mohanem ve dnech 4. – 7. února 2023. Je nejvýznamnějším světovým veletrhem v oblasti hobby, řemeslných a uměleckých potřeb a zásobárnou inspirace pro kreativní komunitu. Nabídne přednášky, workshopy a semináře s experty z oboru a celou řadu mezinárodních výrobců. Poprvé se koná současně s veletrhy Ambiente a Christmasworld.

Na veletrhu budou živě prezentovány trendy pro nadcházející sezónu, nové produkty a nejnovější techniky, které si můžete přímo vyzkoušet. Vystavovatelé představí inovativní předměty pro kreativní hobby, materiály pro grafiky a umělce, řemeslné výrobky a textilní design, ale i graffiti a street art. Najdete zde i produkty pro kreativní psaní a kreslení. Jako trendová a obchodní platforma je Creativeworld první zastávkou a domovem mezinárodního sektoru DIY.

Creativeworld Trends 2023

Creativeworld Trends jsou určeny především pro aktivní kutily: zaměřují se na opravu i využití již existujících výrobků, jejich zkrášlení a přetvoření do něčeho nového. Experimentální nápady se přesouvají do centra pozornosti. Objevte nejnovější trendy v kreativním průmyslu pod heslem „spot on handicraft“.

Creative Academy

Kreativní akademie je platformou pro rozhovory o nejnovějších produktech, materiálech a technikách výrobců. Je také ideální příležitostí k prezentaci nových produktů odbornému publiku a k získání přímé zpětné vazby. Obchodní návštěvníci jsou vždy v obraze a nově nabyté znalosti si odnášejí zpět do svého podnikání.

NOVINKA: Ethical Style Spot

Veletrhy spotřebního zboží Ambiente, Christmasworld a Creativeworld se zaměřují na různé aspekty udržitelnosti. K tomu slouží jak program „Ethical style“, kterého se nyní mohou účastnit i vystavovatelé veletrhů Christmasworld a Creativeworld, tak nové Ethical Style Spot, které kladou důraz na udržitelné výrobky v celé jejich rozmanitosti.