zpět na novinky

DACHSER v Týništi nad Orlicí operuje v nových prostorách

DACHSER v Týništi nad Orlicí operuje v nových prostorách

DACHSER Czech Republic nabízí volné skladovací kapacity v nových prostorách v Týništi nad Orlicí nedaleko Hradce Králové. K dispozici je od 1. 9. 2022 až 10 000 volných paletových míst.

Jako spolehlivý logistický partner optimalizujeme celý logistický proces vaší společnosti a nabízíme vám vysokou úroveň kvality a funkčnosti. Základem je naše mezinárodní přepravní a skladová síť a široká nabídka flexibilních služeb s přidanou hodnotou. Naše moderní IT systémy zajišťují efektivní interakci.

Vyvíjíme skladové koncepty, které lze individuálně přizpůsobit vašim konkrétním průmyslovým potřebám, a nakládáme s vašimi produkty v souladu s právními předpisy.

V novém multi-user skladu společnosti DACHSER v Týništi nad Orlicí s celkovou kapacitou 8 000 m2 vám nabízíme až 10 000 volných paletových míst. Možnost naskladnění od 1. 9. 2022.

Mezi naše služby kontraktní logistiky patří skladování, skladový management, správa položek, služby s přidanou hodnotou, inventura, projektové poradenství.

Jsme tu pro vás na nejdůležitějších nákupních i prodejních trzích. Využijte jedinečné know-how našich odborníků, naše komplexní portfolio služeb a získejte spolehlivé logistické řešení.

Pro nezávaznou poptávku kontaktujte našeho specialistu: 

Tomáš Sedláček
T: +420 774 099 579
E: tomas.sedlacek@dachser.com