zpět na novinky

Golpretech nabízí pneumatické upínací hřídele vlastní výroby

Golpretech nabízí pneumatické upínací hřídele vlastní výroby

Jednou z důležitých hodnot, na kterých stojí Golpretech Czech Republic s.r.o., je podpora lokální produkce. Region jižní Moravy, ve kterém firma sídlí, je plný zručných lidí a firma se proto snaží rozšiřovat vlastní výrobu, tím dávat těmto lidem práci a zároveň uvádět na trh vlastní produkty vysoké kvality.

Mezi jedny z prvních vlastnoručně vyráběných produktů patří pneumatické upínací hřídele. První spatřila světlo světa již v roce 2017 a nyní pochází přibližně polovina námi nabízených hřídelí z vlastní výroby, sídlící v Brně.

Upínací hřídele jsou velmi často používaným standardem v papírenském, tiskařském nebo obalovém průmyslu. Využití naleznou při vyfukování plastové fólie, při výrobě rohoží ze skelných vláken, netkaných textilií, flexibilních obalů i dalších procesech zpracování materiálu. Hřídel nafouknutím expanzních prvků zvětší svůj průměr, a tím dokonale upne dutinku. Pomocí hřídelí dokážeme následně přenášet točivý moment na roli, tj. brzdit při odvíjení nebo pohánět při navíjení.

Nabízíme různé typy hřídelí, podle vašich požadavků: hřídele s upínacími pásy, s výstupnými segmenty, s upínacími lištami či hřídele pro diferenční navíjení. K dispozici máme i upínací adaptéry a veškeré náhradní díly. Hřídele vyrábíme vždy na zakázku, dle měření nebo zaslaného výkresu.

Pokud Vás produkt zaujal, neváhejte nás kontaktovat. Náš odborný tým je tu pro Vás.

 

Golpretech Czech Republic s.r.o.

www.golpretech.cz