zpět na novinky

Koenig & Bauer na drupě 2024: Exceeding Print s větší mírou digitalizace, efektivity a udržitelnosti

Koenig & Bauer na drupě 2024: Exceeding Print s větší mírou digitalizace, efektivity a udržitelnosti

Po osmileté přestávce se opět otevře veletrh drupa. Společnost Koenig & Bauer bude od 28. května do 7. června 2024 na stánku o rozloze více než 4 000 m2 prezentovat své inovace pod heslem „MORE”. V centru pozornosti bude obalový trh a digitální řešení. Tři pilíře strategie Exceeding Print – udržitelnost, digitalizace a modularita – budou hrát při prezentaci na veletrhu klíčovou roli.

Koenig & Bauer předvede v Düsseldorfu ohňostroj technických inovací v rámci komplexního packaging workflow – od předtiskové přípravy, přes tisk a výsek až po lepení skládaných krabiček. Všechny tiskové stroje vystavené na veletrhu drupa – archový ofsetový stroj Rapida 106 X, inkjetový archový stroj VariJET 106, rotační výsekový automat CutPRO X 106, plochý výsekový stroj CutPRO Q 106 SB a lepička krabiček Omega Alius 90 – obsahují nejnovější funkce. Ty ve srovnání s předchozími generacemi zvyšují výkonnost nejméně o 20 % a opět stanovují měřítko v oblasti výroby skládaných krabiček.

Kromě živých ukázek představí společnost Koenig & Bauer své rozsáhlé produktové portfolio formou hybridních show. Zájemci z řad návštěvníků veletrhu z oblasti velkoformátového, akcidenčního, digitálního tisku, potisku vlnité lepenky, flexotisku, dokončovacího zpracování a speciálních tiskových aplikací, jako je potisk skla a dutých obalů, dekorování kovů a potisk bankovek, tak získají hlubší přehled o široké škále světa tisku.

Společnost Koenig & Bauer nechápe přechod do digitálního věku jako odklon od svých kořenů, ale jako příležitost ke zdokonalení vlastního řemesla. Z tohoto důvodu budou digitální inovace hrát ústřední roli v packaging workflow na stánku společnosti Koenig & Bauer, na který se můžete podívat ZDE.