zpět na novinky

ObalTrend – 3 NEJ očima Jaromíra Fojta

ObalTrend – 3 NEJ očima Jaromíra Fojta

Jeden z téměř desítky řečníků, Jaromír Fojt, se s námi podělil o své postřehy na nový formát konference ObalTrend, která je zaměřena na automatizaci a balení. Zjistěte, jaké pocity ve vás vyvolají jeho postřehy o konferenci. Již nyní se však dá říct, že svým zaměřením tato konference nenachází v našich zemích mnoho porovnatelných akcí.

3 hlavní postřehy Jaromíra Fojta, který vás provede tématem „Dopad změn obalových materiálů na značení a flexibilitu výroby“:

 
1. Komplexní podání informací
Škála zajímavých témat, které konference účastníkům nabídne, začíná u označování a čtení identifikačních kódů, pokračuje paletizací až ochranným balením palet. Na své si přijdou odborníci zabývající se úsekem od výroby až po expedici zboží.

2. Výměna zkušeností mezi odborníky
Oceňuji možnost networkingu a výměnu zkušeností mezi odborníky zejména během neformální části programu, tedy během večera. Informace, které se takto dají získat, jsou velice použitelné a mohou vést k různým inovacím nebo úsporám.

3. Komorní atmosféra události
Omezená kapacita konference nabízí možnosti intenzivnější komunikace mezi jednotlivými řečníky a účastníky, což velice oceňuji. Nejcitelněji lze tento aspekt vypozorovat během prezentací a během večerních setkání.

Počet míst na konferenci je bohužel velice omezen, proto pokud je tato akce pro vás vhodná, registrujte se co nejdříve. Příjemnou informací je, že je účast bezplatná.

Registraci a kompletní program najdete na stránkách konference www.obaltrend.eu.
Mediálním partnerem konference ObalTrend 2016 je magazín Packaging Herald.