zpět na novinky

ObalTrend: komplexní pohled na automatizaci balení

ObalTrend: komplexní pohled na automatizaci balení

Novou možností, jak získat užitečné odborné informace, se letos stává konference ObalTrend, která se koná 28. – 29. dubna v Mikulově. Konference bezplatně přináší komplexní informace od označování výrobků a obalů, přes paletizaci a skladové systémy, až po transportní balení.

ObalTrend 2016 je určen zejména pro zástupce výrobních společností z České republiky a Slovenska, kteří zastávají pozice výrobních a technických ředitelů nebo nákupčích. Dvoudenní program přinese celkem 12 obohacujících prezentací odborníků z různých společností, kteří ve svých krátkých blocích budou usilovat o sdělení těch nejzásadnějších faktů.

Druhý den programu je věnován prohlídce funkční expozice, kde budou k vidění různé technologické novinky, které budou zmíněny v rámci prvního programového dne. Pořadatelé předznamenávají, že účastníci konference odejdou s informacemi, díky kterým ve svých výrobách dokáží inovovat, tvořit úspory nebo synergie.

Počet míst na konferenci je bohužel velice omezen, proto pokud je tato konference pro Vás vhodná, registrujte se co nejdříve. Příjemnou informací je, že konference je bezplatná.

Registraci a kompletní program najdete na stránkách konference zde

Organizátory akce jsou BOTTLING PRINTING, Alvey Manex a EKOBAL. 

Mediálním partnerem konference je Packaging Herald.