zpět na novinky

RAJA pomáhá v době epidemie nejen svým zákazníkům

RAJA pomáhá v době epidemie nejen svým zákazníkům

Ne jednu firmu postihla epidemie koronaviru. Tato mimořádná situace zasáhla nejen nás, ale i naše zákazníky. Aby zůstal zabezpečen chod firmy a my jsme mohli nadále vyřizovat objednávky našich zákazníků, rozhodli jsme se pro práci z domova. Naši zákazníci, tak nemusí mít strach o to, že jim zboží nedoručíme.

Mnoho firem pozastavilo činnost nebo částečně omezilo. E-shopy ale fungují dál.

E-shopy v současné době poptávají to nezbytně nutné, aby zajistily odesílání zboží ke svým zákazníkům. Jedná se hlavně o krabice, lepicí pásky, výplně a obálky. Vybrali jsme ty produkty, které nezatíží kapsu spotřebitelům obalů:

Ekonomické poštovní krabice jsou díky zásuvné lamele snadno uzavíratelné. Třívrstvá vlnitá lepenka zajišťuje účinnou ochranu zboží uvnitř. Pro zalepení krabice je výhodné pořídit PP lepicí pásku. Je vhodná pro uzavření lehkých až středně těžkých krabic.

Mezi nejekonomičtější varianty jednoznačně patří bublinkové obálky. Nejen že díky své hmotnosti šetří náklady za dopravu, ale jsou bezpečné i pro křehké produkty. 

Rádi bychom se s vámi také podělili o to, že nás oslovila firma Gigamat, která daruje roušky a respirátory do tzv. prvních linií. To jsou hlavně lékaři, policisté, hasiči ale také i prodavači. Oslovili nás, zda bychom jim věnovali sáčky, ve kterých budou posílat tyto zdravotnické potřeby. My jsme neváhali a poskytli jsme 2000 sáčků.  Na webových stránkách jednoduše žadatel vyplní formulář a roušky by mu měly co nejdříve dorazit.