zpět na novinky

(R)evoluce v inkjet značení na MSV 2023 od 10. – 13. 10. 2023

(R)evoluce v inkjet značení na MSV 2023 od 10. – 13. 10. 2023

Vážení obchodní partneři,

dovolujeme si vás pozvat k návštěvě našich expozic na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně ve dnech 10. – 13. 10. 2023.

V rámci veletrhu se mohou návštěvníci těšit hned na dvě expozice společnosti ONDRÁŠEK INK-JET SYSTEM. První se nachází v pavilonu V, stánku 127, kde bude představeno kompletní portfolio technologií předního výrobce Markem-Imaje.

       

                 

Za zmínění stojí představení evoluční tiskárny Super Piezo Inkjet (SPI), která bude vůbec poprvé představena od výstavy interpack 2023 v Německu. Evoluční technologie Super Piezo Inkjet je schopna tisknout serializované 2D čárové kódy ve vysoké kvalitě na 3D povrchy včetně zakřivených ploch velmi vysokou rychlostí. SPI technologie deklaruje serializaci 2D kódů na lahve rychlostí až do 100 000 lahví za hodinu a potisk elektrických   vodičů až do rychlosti 3 000 m/min., zatímco všechny dnes používané CIJ technologie dosahují maximální rychlosti tisku až 1200 m/min.

Druhá expozice je již tradiční účast v rámci doprovodného programu Packaging Live, který naleznete v pavilonu A2. Součástí interaktivního programu budou dvě balicí linky, na kterých návštěvníci uvidí ukázku technologií pro balení a identifikaci produktů. Z vybraných technologií Markem-Imaje budou představeny kontinuální inkjet tiskárny (CIJ), tiskárny velkých znaků ve vysokém rozlišení a systém pro tisk a aplikaci etiket.

    

Současně budeme na stánku prezentovat i tiskové technologie zastupovaných výrobců, kterými jsou Limitronic, Anser nebo Foenix Coding.