zpět na novinky

Servisbal opět získal ocenění pro nejlépe řízené firmy ČR za rok 2022

Servisbal opět získal ocenění pro nejlépe řízené firmy ČR za rok 2022

Opět to dokázali! Servisbal navázal na úspěch z loňského roku a znovu obdržel prestižní ocenění udělované společností Deloitte. Je tak jedinou společností z „obalařiny“, která ocenění obhájila i v roce 2022.

O programu Czech Best Managed Companies

Jedná se o uznávaný globální program podporující rozvoj a oceňující kvalitu i úspěch předních soukromě vlastněných a řízených společností. Staví na osvědčené globální metodice Deloitte, která hodnotí kvalitu řízení firmy a managementu v následujících oblastech: strategické směřování, produktivita a inovace, firemní kultura, struktura řízení a finanční výkonnost.

Servisbal navazuje na úspěchy z minulého roku

Tato rodinná firma z Dobrušky se zabývá již 30 let tvorbou obalových řešení převážně z vlnité lepenky. Ve svých návrzích obalu klade důraz nejenom na ochranu balených produktů, ale také na všechny navazující procesy. Tedy, aby se s obalem snadno manipulovalo, bylo možné ho úsporně skladovat a efektivně přepravovat.

V žebříčku časopisu Forbes byla společnost zařazena mezi nejvýznamnější české rodinné firmy. Jako jediný český zástupce je členem prestižní evropské obalové sítě PackSynergy, která sdružuje přední výrobce obalů z dvaceti evropských států.

Provozuje obalový e-shop eobaly.cz, který zaznamenává prudký růst i díky velkorysým investicím do skladů a logistiky.