zpět na novinky

Společnost Rathgeber přichází s novým druhem značení

Společnost Rathgeber přichází s novým druhem značení

Tradiční výrobce značení pro průmysl a marketing, společnost Rathgeber, přichází na trh se zajímavou novinkou. Na základě stále rostoucích požadavků na výrobu velmi oblíbených trojrozměrných štítků z hliníku, přišli vývojáři v Německa s úplně novým produktem, vhodným na luxusní typy obalů.

Nově vyvinutý hliníkový štítek Aluminium Label nabízí široké možnosti uplatnění. Jeho největší výhodou je snadná tvarovatelnost a tloušťka materiálu pouhých 0, 3 mm. Díky tomu jej lze jednoduše nalepit na zakřivené plochy, jako jsou lahve od nápojů, parfémy, vázy, rámy kol atd. a to bez nutnosti předchozího předohnutí ve výrobě. Poloměry ploch mohou být různě velké a štítek se tak dokonale přizpůsobí předmětu, na který je nalepen. Stejně jako u standardního hliníkového 3D štítku je možné i u hliníkového štítku Aluminium Label provádět jemnou reliéfní ražbu.

Více o technologiích a produktech společnosti Rathgeber vyráběných klima neutrálně se dozvíte v aktuálním čísle časopisu Packaging Herald.  

Nebo navštivte stánek Rathgeberu na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně, který se koná ve dnech 8. – 12. 11. 2021.