zpět na novinky

Termotransferový tisk nejen v černé

Termotransferový tisk nejen v černé

Investovali jste mnoho času, peněz a práce do vývoje vaší firemní barvy? Víte, že barva hraje významnou roli ve vašem firemním designu a posiluje povědomí o značce, odlišuje vaši společnost od konkurence a vysílá zprávu vašim zákazníkům.

Standardní černý termotransferový (dále TTF) tisk umí každý, ale barevný potisk zajisté upoutá pozornost. Většinu voskovo-pryskyřičných a pryskyřičných pásek proto KURZ vyrábí v mnoha barevných variacích. A v případě, že vaše požadovaná barva mezi nimi není, vyrobí TTF pásky ve speciálních barvách přímo pro Vás.

I proto KURZ vytvořil řadu color your brand®. Smyslem je vývoj TTF pásky v odstínu exkluzivní firemní barvy, i když se v těchto případech jedná o velmi speciální barevné směsi.

Další možností zvýšení atraktivity produktů a upoutání pozornosti je použití metalizovaných pásek. Často jsou vyhrazeny pro speciální události, jako např. stuhy na večírky a pohřební služby nebo obaly pro luxusní produkty.

Vzhledem k tomu, že je TTF tisk levný, exkluzivní barvicí pásky nezatíží váš rozpočet. Naopak, vylepšují produkty a zvyšují povědomí spotřebitelů tím, že podpoří vaše marketingové úsilí.

Příkladem speciální zakázky je vývoj transparentní TTF pásky pro plastové karty již potištěné TTF. Průhledný tisk pak činí plastové karty ještě odolnějšími proti opotřebení, prodlužuje životnost a poskytuje zabezpečení citlivých dat. Karty jsou tak obzvláště odolné proti poškrábání, otěru a oděru, a chráněny před účinky chemických látek.

Skupina KURZ je celosvětově aktivní korporace a jediný výrobce termotransferových pásek v Německu od roku 1991. V technologii ražby KURZ působí 120 let. Klade vysoké nároky na kvalitu produktů, ochranu životního prostředí a bezpečnost. Jelikož TTF pásky neprodukují žádné těkavé organické sloučeniny (VOC), nevyžadují speciální ventilační opatření, jsou vyráběny za podmínek přísných kvalitativních standardů.

KURZ Czech & Slovak s.r.o.
David Křivánek
david.krivanek@czkurz.com
+420 731 656 631