Packaging Herald 106_novinky z obalového trhu


Ledové Kaštany
v „chutnějším“ obalu

Tradiční čokoládová tyčinka Ledové Kaštany přichází v novém kabátě. Nový, čistější design má za cíl jasnější a přehlednější komunikaci typu čokolády a zlepšení vnímané hodnoty produktu.

Více →

TEEKANNE World of Fruits
ve zbrusu novém designu

Čaje TEEKANNE World of Fruits se dočkaly nového balení. Výrobce se rozhodl pro redesign všech obalů svých ovocných čajů. I přes inovovanou vizuální podobu si design udržel charakteristickou tvář, která je těmto čajům vlastní.

Více →

Vyhrajte robota od společnosti Universal Robots!

Nachází se ve vašem provozu manuální činnost, která by mohla být automatizována nebo jste zaznamenali, že by se vám hodila pomocná ruka? 
Pokud jste alespoň jednou odpověděli „ano“ tak se zapojte do soutěže a vyhrajte jednoho z robotů UR5 či UR10 od společnosti Universal Robots!

Více →

Rekordní prodej cobotů zvyšuje poptávku po koncových nástrojích

Společnost OnRobot oznámila, že 23% růst prodeje kolaborativních robotů v roce 2018 (podle nejnovější zprávy World Robotics Report publikované IFR) potvrzuje silnou poptávku po koncových nástrojích (EOAT).

Více →

KURZ nově vyvinul ražební fólie LUMAFIN® a LIGHT LINE®

Exkluzivní design díky polotransparentní fólií LUMAFIN® nebo difrakčním fóliím z řady LIGHT LINE® okouzlí díky svým nezaměnitelným optickým efektům. Umožňují zcela nové a atraktivní zušlechtění kosmetických obalů. Jejich jedinečné vizuální efekty jsou ohromující a nesmírně přitažlivé.

Více →

COLOS V6 připraven
pro průmysl 4.0

Software COLOS V6 spojuje centralizovaná produktová data, systémy pro řízení linek, obsluhu tiskárny a zařízení pro kontrolu kódů ve zcela integrovaných řešeních. Zveme vás na náš stánek na MSV v Brně od 7. – 11. 10. 2019 do pavilonu V, stánku 119.

Více →

Proč by Vás měly u POS řešení a obalů zajímat digitální technologie?

Protože teprve když budete vědět, co všechno je díky digitálnímu tisku možné a seznámíte se s tím, co umí digitální laserový výsek, tak pak se Vám otevřou oči a budete mít před sebou naprosto nové možnosti. Budete moci realizovat projekty, které pro Vás byly nad rámec budgetu a nebo byly technicky či logisticky doposud nerealizovatelné. 

.

Více →

SPEEDCHAIN 2019 propojí logistiku, packaging a retail

Každý ročník konference SpeedCHAIN přináší řadu myšlenek, jak obohatit ten nadcházející. To inspirovalo představitele jednotlivých dílčích logistických oborů k myšlence v programu čtrnáctého ročníku více akcentovat nutnost propojení logistiky s packagingem a retailem. 

Více →

Tato zpráva je oznámením internetového portálu www.packagingherald.cz.
Copyright 2015 KON Agency s.r.o., Na Květnici 616/4, Praha 4. Všechna práva vyhrazena.

Twitter   LinkedIn   YouTube