Charitativní aukční lahve Pilsner Urquell oslavují třicet let svobody
Autorem lahví je designér Lukáš Novák společně
s deseti osobnostmi narozenými před třiceti lety. „Už osmým rokem realizujeme tento výjimečný projekt, který pomáhá hendikepovaným,“ připomíná generální ředitel Plzeňského Prazdroje Grant Liversage.

Více →

 
Pro značku Frosch už začaly Vánoce
Značka Frosch představila tip na vánoční dárek, který můžete využít po celý rok. Přírodní sprchové gely a bytové parfémy jsou v lahvích vyrobených ze 100 % z recyklovaného plastu.

Více →

 
Na zelené vlně jede i Ferrero
Skupina Ferrero vydala svou 10. zprávu o společenské odpovědnosti firmy. Vyplývá z ní nový závazek v oblasti obalů – do roku 2025 budou všechny obaly jejích produktů 100% znovu použitelné, recyklovatelné nebo kompostovatelné.

Více →

 
Xerox nabízí fluorescenční barvu
a potisk na 889mm arch
Nový iGen 5 XLS nabízí také produkční podávání a skládání archů. Produktivita stroje se zvyšuje až o 25 %, a to díky možnosti umístit více zakázek na jeden arch. Partneři mohou dále zvýšit jeho univerzálnost pomocí aplikací pro tisk 4panelové brožury…

Více →

 
Digitalizujte váš dodavatelský řetězec!
Softwary CoLOS V6, CoLOS Base V6 a CoLOS Factory od Markem – Imaje vám nabídnou řešení tak, aby vyhovovaly vašim požadavkům. Od řízení a monitorování tisku na úrovni linky po možnosti ovládání až 99 zařízení v rámci celého závodu.

Více →

 
Balení skupin výrobků
do lepenky nebo fólie
Nedílnou součástí nabídky balicích strojů TECHNOLOGY s.r.o. jsou technologie pro skupinové balení. V rámci naší dlouholeté spolupráce s předními evropskými výrobci linek umíme zákazníkovi nabídnout řešení na míru…

Více →

 
Informace o partnerech
naleznete v Location Finderu
Cílem organizace GS1 Czech Republic je stále zlepšovat služby pro uživatele Systému GS1
a usnadnit jim každodenní práci. Další ulehčení přinese v blízké budoucnosti nový nástroj, který umožní vyhledávání a ověřování základních údajů o obchodních partnerech, tzv. GS1 Location Finder.

Více →

 
Veletrh EmbaxPrint v Brně
v novém termínu
V roce 2020 se uskuteční na brněnském výstavišti již 31. ročník Mezinárodního veletrhu obalů a tisku EmbaxPrint. Jedná se o přední akci svého oboru
v České republice, díky čemuž se stává ideálním místem pro předvedení technologických inovací a řešení. 

Více →

 
Jak přežít e-commerce? Odpověď najdete na SpeedChainu!
Sedm odborníků, sedm pohledů na e-commerce podle oboru, ve kterém působí. A zástupce packagingu, který v tomto segmentu hraje významnou roli. To vše se odehraje na SpeedChainu, kde nemůžete chybět.

Více →

Tato zpráva je oznámením internetového portálu www.packagingherald.cz.
Copyright 2015 KON Agency s.r.o., Na Květnici 616/4, Praha 4. Všechna práva vyhrazena.

Twitter   LinkedIn   YouTube