Globální trh s obaly poroste
o pět procent
Globální trh s obaly by podle nové zprávy výzkumné agentury ReportLinker mohl v příštích čtyřech letech růst o 5 %, což činí 280 miliard dolarů. Růst souvisí s vyššími dodávkami a odběry potravin…

Více →

 
Greenwashing nebo životaschopná ekologická idea?
Pro vnější svět je debata o trvale udržitelném balení definitivně uzavřená: plast je špatný, všechno ostatní dobré. V rámci oboru jsou spory obsáhlejší: plast má svou úlohu, ale obecně vše směřuje k jeho omezování. Když do rovnice navíc dosadíte…

Více →

 
Tres Sombreros Tequila
s aztéckými motivy
Společnost Beveland Distillers nedávno odhalila inovovaný design lahví pro svou řadu Tres Sombreros Tequila. Nové lahve z dílny agentury La Bendita i nadále zdobí dřevěné uzávěry. Novinkou je o něco užší tvar lahve, což usnadňuje manipulaci při podávání tequily.

Více →

 
Vitana a její letní
obalové novinky
Zbytky majonézy nebo tatarky ve sklenici mají utrum. Značka Vitana totiž nedávno představila praktické balení v sáčcích o obsahu 90 ml. Jejich hlavním benefitem je….
 

Více →

 
Samolepicí aplikace z vlnité lepenky
pro ozdobení stojanů
Své standardní prodejní stojany můžete jednoduše doplnit o laserem vyřezané a digitálně potištěné ozdoby. Přizpůsobíte tak svou prezentaci na POS aktuální sezóně. Snadno a efektivně. 

Více →

 
Sezóna obalů se blíží…
Abychom vám přinesli nějaké novinky ze společnosti RAJA, tak se určitě musíme pochlubit novým katalogem a také opětovným rozšířením sortimentu. RAJA reaguje na současnou situaci a přidává do sortimentu několik nových dezinfekcí, rukavic a samozřejmě i ochranu dýchacích cest.

Více →

 
Production Interface
od Markem-Imaje  
Výrobní rozhraní minimalizuje prostoje a nutnost oprav etiket na krabicích a paletách. Ovládací rozhraní 2200 Production Interface společnosti Markem-Imaje, uvedené na trh v polovině května, omezuje riziko nutných předělávek a stahování výrobků z oběhu tím, že minimalizuje prostor pro omyl obsluhy, protože údaje a formáty etiket lze mnohem jednodušeji zkontrolovat.
 

Více →

 
Firmy chystají v okolí Prahy strojírenský „MINI veletrh“
Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně byl vzhledem k epidemiologické situaci zrušen. Přesto se s vybranými novinkami ve strojírenství a logistice můžete od 6. do 8. října 2020 seznámit přímo na pobočkách několika firem.

Více →

 
matériO Prague představuje další webinář ze série Towards New Materiality
Digitální a fyzické světy se stále více prolínají
a tento průnik přináší nové podněty v oblasti materiálových a technologických inovací. Stanou
se materiály autonomními? Předčí nás ve schopnosti přizpůsobovat se okolním podmínkám?…

Více →

 
Odborníci na udržitelné balení
zamíří do Barcelony
Pátý ročník konference Sustainability in Packaging Europe se uskuteční v Barceloně od 3. do 5. listopadu. Nebudou zde chybět zástupci 50 významných firem, včetně Tesco, The Body Shop, CITEO, Ocean Conservancy, GSK Consumer Healthcare, FEVE, Coca-Cola nebo SUEZ...

Více →

Tato zpráva je oznámením internetového portálu www.packagingherald.cz.
Copyright 2015 KON Agency s.r.o., Na Květnici 616/4, Praha 4. Všechna práva vyhrazena.

Twitter   LinkedIn   YouTube