Elegantní prémiový obal
alt-ginu CEDER’S
Trend zdravého životního stylu se promítl i do segmentu drinků a je patrný také v českých barech. Stále více „in“ je uvědomělé pití a mnoho lidí tak vítá možnost výběru a alternativy k alkoholickým drinkům. A důvody jsou prosté:

Více →

 
Garnier BIO Hemp v novém
eko balení
Denní krém z řady Garnier BIO Hemp je unikátní i svým novým patentovaným obalem na bázi papíru. Jedná se o první kosmetickou tubu, kde byla většina plastu (kromě uzávěru) nahrazena lepenkou.

Více →

 
Čisticí prostředky v opakovaně použitelném balení s náhradními náplněmi
Australská společnost Natures Organics – vlastník značek Earth Choice, OC (Organic Care), Fruits Haircare a Purity Sensitive – uvádí na trh řadu čisticích prostředků Cove v opakovaně použitelných hliníkových lahvích s náhradními náplněmi v recyklovatelných sáčcích.

Více →

 
Mattoni 1873 pokračuje
v ekodesignu lahví
Minerální vody Hanácká kyselka, Poděbradka a Dobrá voda se v příštích měsících začnou plnit do PET lahví jedné barvy. Skupina Mattoni 1873 tímto krokem pokračuje na cestě k udržitelnosti podporou ekodesignu lahví svých značek. Cílem je usnadnit recyklaci a ideálně nastartovat…

Více →

 
Polévky Vitana zdobí logo Výrobek šetrný k planetě
Značka Vitana uvedla v létě jako první na českém trhu označení Výrobek šetrný k planetě. Nízká uhlíková stopa byla spočítána u instantních svačinových polévek, další výrobky budou následovat. Plánem je také hledat ekologičtější obaly.

Více →

 
Bezpečnost a dohledatelnost: Webinář Infor pro potravinářské společnosti
Požadavky spotřebitelů na větší inovace a transparentnost produktů, stále se zvyšující tlaky
na kvalitu a dodržování předpisů, těsnější marže, příležitosti pro nové prodejní kanály a dynamická pracovní síla, to jsou jen některé z faktorů, které posouvají dynamiku trhu až do bodu, kdy výrobci potravin a nápojů musí…

Více →

 
ESA logistika: starost o palety nechte na nás!
Společnost ESA logistika nabízí již více než 20 let služby paletového servisu pro přepravní palety EUR / EPAL, tj. prodej palet, nákupu a opravy. Zájemci ji mohou svěřit také kompletní outsourcing paletového hospodářství, který je zbaví starosti o tuto oblast, ale zároveň mají paletový pool plně pod kontrolou.  

Více →

 
KION GROUP uvedl do provozu
už třetí halu
Společnost KION GROUP rozšířila svůj závod
v Panattoni Parku Stříbro nedaleko od Plzně o třetí výrobní halu. Budova o rozloze 25 550 m2 byla postavena za necelý rok pro potřeby dceřiné firmy Dematic.

Více →

 
Efektivní digitální tisk etiket přímo
ve firmě?
V posledních letech se kvalita stolních tiskáren pro tisk etiket výrazně posunula a nyní je možné si tisknout ve firmě etikety v profesionální kvalitě přímo v roli. Pokud potřebujete denně vytisknout a nalepit (aplikovat) 200 – 500 ks, tak má již smysl zpracovávat etikety jen v roli. Nalepení etikety ručně z archu bez náseku v podložce může trvat až
1 minutu. 

Více →

 
Golpretech nabízí mobilní
laserové čištění 
Proč se vlastně rozhodnout pro laserové čištění? Je to především doplňková služba k běžnému ultrazvukovému čištění, kterou je vhodné provádět jednou za tři až pět měsíců. Laserový paprsek dokáže dokonale vyčistit usazené nečistoty
z aniloxových buněk a tím zajistit perfektní přenos inkoustu na tiskovou desku.

Více →

 
Production Interface
od Markem-Imaje  
Výrobní rozhraní minimalizuje prostoje a nutnost oprav etiket na krabicích a paletách. Ovládací rozhraní 2200 Production Interface společnosti Markem-Imaje, uvedené na trh v polovině května, omezuje riziko nutných předělávek a stahování výrobků z oběhu tím, že minimalizuje prostor pro omyl obsluhy, protože údaje a formáty etiket lze mnohem jednodušeji zkontrolovat.
 

Více →

Tato zpráva je oznámením internetového portálu www.packagingherald.cz.
Copyright 2015 KON Agency s.r.o., Na Květnici 616/4, Praha 4. Všechna práva vyhrazena.

Twitter   LinkedIn   YouTube