Inovativní aktivní papír ničí koronavirus
Čeští experti vyvinuli papír, který likviduje viry, bakterie a kvasinky. Výrazný účinek vykazuje také proti viru SARS-CoV-2 a proto byl nazván anticovid papír. Vyvinuli jej vědci z Ústavu chemických procesů Akademie věd a odborníci ze společnosti SPM–Security Paper Mill.

Více →

 
Rum Sērum získal prestižní ocenění za design
Časopis The Spirits Business udělil rumům Sērum
v unikátní lahvi zlatou medaili za design. Je to další z řady úspěchů, kterých již tyto panamské rumy dosáhly. Podrobněji se rumům věnujeme v prosincovém vydání magazínu Packaging Herald.

Více →

 
Nový adventní kalendář
pro Lihovárek
E-shop Lihovarek.cz již tradičně nabízí  svým zákazníkům v předvánočním období adventní kalendář z vlnité lepenky. Společnost THIMM pack‘n‘display pro něj v letošním roce navrhla konstrukci, která se skládá ze tří dílů: rukávu, krabice a vnitřní vložky.

Více →

 
Scott uzavřel strategické partnerství se Savoye
Nové partnerství umožní společnosti Scott doplnit své systémy pro manipulaci s materiálem a logistiku o důležitou součást – technologii pro automatické skladování a vychystávání krabic.

Více →

 
ETW spouští recyklační linku
na zemědělské a komunální plasty
Nelahozevská firma ETW, která jako první v Česku přišla s technologií pro recyklaci zemědělských a komunálních plastů, spustila počátkem října výrobu tzv. regranulátu, tedy materiálu, ze kterého mohou firmy vyrobit například pytle na odpadky.

Více →

 
Zlin Design Week spouští
open call
Zlin Design Week, designový festival, který dává prostor nečekaným spojením, inspiraci a novým talentům v designu, spouští mezinárodní open call do hlavní výstavy. Stačí přihlásit svou práci na téma Nejskromnější design do 31. 1. 2021.

Více →

Tato zpráva je oznámením internetového portálu www.packagingherald.cz.
Copyright 2015 KON Agency s.r.o., Na Květnici 616/4, Praha 4. Všechna práva vyhrazena.

Twitter   LinkedIn   YouTube