Packaging Herald 139_ novinky z obalového trhu


Milka láká emotikony
Značka čokolád Milka společnosti Mondelēz International uvedla na trh svou nejoblíbenější čokoládu Milka Alpenmilch v limitované verzi.
V jednotlivých čtverečcích jsou místo loga značky vytlačené emotikony, které lze poskládat…

Více →

V Českých Budějovicích
budou povinné vratné obaly

Pořadatelé kulturních, sportovních a dalších akcí  na území města České Budějovice, ale také nájemci městských pozemků a stánkoví prodejci, budou mít smluvní povinnost používat od 1. dubna pouze vratné obaly. 

Více →

Webinář: Údržba podmíněná potřebou a bezpečnost
v potravinářství

Zúčastněte se 10. března od 16:00 bezplatného webináře odborníků ze společnosti Infor a zjistěte, jak údržba podmíněná potřebou zvyšuje bezpečnost potravin.

Více →

Digitální platforma zajistí
spravedlivou distribuci vakcín

Společnost Cloudflare, dodavatel platformy zvyšující bezpečnost, výkonnost a spolehlivost internetových aplikací, představila Projekt Fair Shot, který nabízí distributorům vakcín po celém světě možnost využít digitální platformu…

Více →

Konica Minolta uvedla na trh digitální tiskárnu na potisk vlnité lepenky

Digitální inkjetová tiskárna s inkoustem na vodní bázi od společnosti Konica Minolta otevírá prostor malonákladovému tisku a personalizaci lepenkových obalů a usnadňuje tak poskytování služeb rychle rostoucím odvětvím, jako jsou například internetové obchody. 

Více →

SpeedChain: Letos se sejdeme
už v září!

Letošní ročník konference SpeedCHAIN proběhne
v termínu 7. – 8. září. Jedním z hlavních důvodů byla nutnost termín konání logistické akce roku koordinovat s termíny nejvýznamnějších národních a regionálních konferencí v zemích zastoupených   v rámci struktury Evropské logistické asociace (ELA). 

Více →

Tato zpráva je oznámením internetového portálu www.packagingherald.cz.
Copyright
© 2021 KON Agency s.r.o., Na Květnici 616/4, Praha 4. Všechna práva vyhrazena.

Twitter   LinkedIn   YouTube