Polárka představuje novinky
v zajímavých baleních
Polárka vstupuje i do letošní zmrzlinové sezóny 
s mnoha novinkami. Rovněž dochází k přebalení oblíbené zmrzliny Zorba, která bude nově dostupná i v praktickém kelímku.

Více →

 
Královsky hořké nealko z Krušovic
Obal nového Královsky Hořkého Nealka Krušovice se vymyká klasickým designům kategorie nealkoholického piva a vystupuje tak z řady na regálech. Modrá barva, která je u většiny hráčů
v segmentu dominantní, je použita pouze na zdůraznění názvu produktu. 

Více →

 
Staropramen uvedl na trh reprezentační limitovanou edici
S nadcházejícím evropským šampionátem přichází pivní značka s hrdinskou kampaní „Reprezentovat je pro nás nejvíc“. Součástí nové kampaně je limitovaná edice plechovek s fotbalovou tematikou.

Více →

 
SmartDate® Xtreme Plus
Chcete tisknout vysoce kvalitní a odolné kódy na fólie s páskami s vysokým obsahem pryskyřice, aniž byste byli omezeni rychlostí 300-400 mm/s?
Společnost Markem-Imaje jako první dodavatel řešení TTO na světě představuje tiskovou hlavu SmartDate Xtreme Plus, která dosahuje…

Více →

 
ABB postaví v ČR centrum
pro robotiku
Společnost ABB Česká republika představila projekt nového výrobního a vývojového centra, které se začíná stavět v areálu OSTRAVA AIRPORT MULTIMODAL PARK (OAMP) v Mošnově. Celková investice přesáhne 300 milionů korun. Centrum se otevře v první polovině roku 2022.

Více →

 
M.L. Moran prodal Alfa Plastik. Novým vlastníkem je Colibri Capital.
Investiční skupina M.L. Moran prodala svůj 100% podíl ve společnosti Alfa Plastik. Novým vlastníkem  se stává brněnská investiční skupina Colibri Capital. Mezi její zákazníky patří významné společnosti jako Coca-Cola, Plzeňský Prazdroj, Staropramen nebo Phoenix Pharma.

Více →

Tato zpráva je oznámením internetového portálu www.packagingherald.cz.
Copyright
© 2021 KON Agency s.r.o., Na Květnici 616/4, Praha 4. Všechna práva vyhrazena.Twitter   LinkedIn   YouTube