Filson implementoval Atlas shuttle
Společnost STOW ČR implementovala ve velvarském závodě společnosti Filson systém Atlas shuttle. Jde o paletový integrovaný zaskladňovací a vyskladňovací regálový systém pro hloubkové ukládání, jehož srdcem jsou dva mobilní podvozky.

Více →

 
Lahvinky v nápaditých dárkových obalech nejen pod stromeček
Vánoce se pomalu blíží a někteří z nás již přemýšlejí o dárcích. A právě pro ně připravila Palírna U Zeleného stromu několik překvapení. Například dárkové sady whisky Staré žitné myslivecké Bourbon Cask Reserve a rumu…

Více →

 
ePac Flexible Packaging zakoupí 50 digitálních strojů HP Indigo
Výrobce flexibilních obalů oznámil nákup padesáti nových digitálních tiskových strojů HP Indigo. Zařízení budou instalována v jeho stávajících i nových závodech po celém světě.

Více →

 
JYSK mění plast za papír
V loňském roce společnost JYSK nahradila plastové obaly řešením na bázi papíru. Ročně tak ušetří až 27 milionů plastu. Například papírový návlek použitý u textílií obsahuje nejen všechny důležité informace o materiálech, ale…

Více →

 
Stop chybám při měření produktů pro GDSN!
Nové video z dílny GS1 Czech Republic vám ukáže, jak správně měřit vaše produkty. Pak vám již nebude nic bránit snadno sdílet kmenová data produktů. Se všemi odběrateli naráz a jedním klinutím, v síti e-katalogů GDSN!

Více →

 
Proč byste se měli do předpovědi prodejů opřít?
Ekonomika zpomaluje a dopad na zákazníky je jasný. Dříve byli ochotní nakupovat prémiové produkty, dnes šetří. Třetina produktů na trhu se vyrábí pod privátní značkou. Výrobce dokáže své vlastní značky distribuovat vícero kanály, privátní…

Více →

 
NEDPAK představuje prvotřídní stroje na uzavírání krabic
Společnost NEDPAK představuje SIAT – prvotřídní stroje na uzavírání krabic. SIAT SK20 představuje perfektní řešení pro vaši poloautomatickou balicí linku. Koncepce s dvojitým horním a spodním hnacím řemenem umožňuje kontrolu…

Více →

 
Fóliové klávesnice v energetice
I přes zřetelné ubývání manuálních procesů mají moderní elektronické přístroje v energetice jedno společné. Tím je intuitivní a snadné ovládání, ke kterému přispívají i čelní panely a fóliové klávesnice.

Více →

 
Markem-Imaje představuje průlomovou kontinuální inkjet tiskárnu 9750
Společnost Markem-Imaje uvedla na trh kontinuální inkjet tiskárnu 9750. Byla vyvinuta na základě více než 40letých zkušeností s vývojem CIJ tiskáren a přináší vysledovatelné značení, zahrnující až pět řádků textu, loga, 1D a 2D kódy ve vysokém rozlišení na různé obalové materiály.

Více →

 
Udržitelnost v Albertu zastřešuje od října Jiří Mareček
Spolu s externí komunikací a public affairs zastřešuje Jiří Mareček nově od 1. října také aktivity související s udržitelností: neplýtvání potravinami, snižování objemu obalových materiálů a uhlíkové stopy nebo pomoc komunitám.

Více →

 
Soutěž Model Young Package zná své vítěz
Již po šestadvacáté se mladí designéři měli možnost účastnit mezinárodně uznávané soutěže Model Young Package. Nejlepší návrhy byly představeny a oceněny 17. října 2022 v Centru architektury a městského plánování v Praze.

Více →

Tato zpráva je oznámením internetového portálu www.packagingherald.cz.
Copyright
© 2022 KON Agency s.r.o., Na Květnici 616/4, Praha 4. Všechna práva vyhrazena.

Twitter   LinkedIn   YouTube