zpět na novinky

4ISP slaví desáté narozeniny se svými zákazníky

4ISP slaví desáté narozeniny se svými zákazníky

Desáté narozeniny oslaví specialista na lasery a CNC stroje firma 4ISP ve svém centru EURAZIO, které je největší ve střední Evropě, zákaznickými akcemi. Dveře svým klientů otevře 18. září, na začátku prosince a v únoru příštího roku.

V těchto dnech nabídne novinky ze svého portfolia. Dále představí exponáty předchůdců CNC strojů a výtvory studentů. Firma připravuje zajímavé cenové nabídky jak pro stávající, tak nové zákazníky. 4ISP tak poděkuje všem, se kterými spolupracuje.

Výsledky startu letošního roku patří vůbec k nejlepším. Od počátku roku firma prodala již 13 vláknových laserů, 24Co2 laserů a 8 frézek. Do svého portfolia zařadila i nejrychlejší 3D tiskárnu na světě – UNIZ. Stala se navíc poradcem pro malé i velké firmy v oblasti nových technologií a inovací v oblasti laserů. Aktivní je také v podpoře studentského projektu ČVTU Formule, nově se zaměří i na podporu učňovských technických oborů. S těmi navázala firma spolupráci a práci studentů bude prezentovat v rámci svých dní otevřených dveří. Cílem bude kontakt studentů s reálným podnikáním a kontakt s konkrétními firmami, do kterých možná jednou nastoupí nebo založí své.