zpět na novinky

Albi vsází na displeje z THIMM

Albi vsází na displeje z THIMM

Společnost Albi volí pro kreativní a ekologicky šetrnou prezentaci svých produktů displeje, které navrhují a vyrábí ve všetatské pobočce THIMM.

Již první spolupráce Albi a THIMM přinesla atraktivní displeje, které byly vyrobeny z vlnité lepenky a využitím digitálního tisku byly vytvořeny vizuálně atraktivní a funkční POS nosiče. Digitální tisk dovolil pružnost a personalizaci výroby, což bylo zásadní pro prezentaci různorodého sortimentu Albi.

Spolupráce mezi Albi a THIMM pokračovala ambiciózním projektem, kterým byl veletržní stánek pro For Toys. Při tomto projektu se vývojářům ze společnosti THIMM podařilo díky využití nových technologií a myšlenek překročit hranice toho, co je obvyklé. Tento projekt byl zcela zhotoven z vlnité lepenky a při výrobě byly opět využity digitální technologie. Veletržní stánek byl nejenom vizuálně atraktivní, ale také ekologicky šetrný. Tím se společnosti Albi podařilo ukázat svou odpovědnost vůči životnímu prostředí a současně zaujmout návštěvníky veletrhu svým kreativním přístupem.

Letos zvolili v Albi pro prezentaci dalších produktů displeje (pozn. úvodní foto), které se mohou pochlubit důmyslným otočným systémem, díky němuž si zákazníci mohou pohodlně vybírat z široké nabídky produktů. Otočný mechanismus je elegantně zabudován do základny displeje, která zajišťuje jeho stabilitu. Každý z displejů disponuje 16 kapsami, které jsou navrženy s ohledem na různé druhy produktů Albi. Tyto kapsy se liší nejenom rozměry, ale také tiskem, což zvyšuje přehlednost a uspořádání produktů. Zákazníci se tak mohou snadno orientovat a rychle nalézt ten správný produkt.