zpět na novinky

Bedny z OSB sestavíte bez použití hřebíků

Bedny z OSB sestavíte bez použití hřebíků

Společnost První obalová představila systém FASTFIX od německé společnosti FairFix. Univerzální balící systém je vhodný pro široké spektrum použití. Vyniká jednoduchostí použití, variabilitou velikostí, nízkou hmotností a nízkými pořizovacími náklady. Balení je možné sestavit běžně dostupnými pomůckami bez nutnosti speciálních znalostí.

K sestavení a demontáži přepravní bedny stačí pouze spony a kladívko. Balení je možné dodat ve standardních rozměrech v kratší dodací lhůtě, případně ve velikostech na míru (delší dodací termín). Ideální je použití pro pravoúhlé symetrické bedny, na přání lze vyrobit i jiné tvary.

„Systém dřevěných beden z OSB je vhodný i pro předměty s vysokou hmotností bez použití hřebíků, dodání je možné včetně úpravy pro manipulování vysokozdvižným vozíkem. Drážka je dimenzována tak, aby vydržela opakované použití. Bedny lze proto použít opakovaně. Ze standardních dílců se dají skládat různé velikosti beden. K jednomu dílci můžete přidat jiné dva dílce, čímž se snižuje požadavek na skladovací plochy,“ doplňuje Martin Werner – kay account manažer pro exportní balení společnosti První obalová. Bedny je možné poslat na místo balení rozložené.

bedna1

 

více