zpět na novinky

CCE International 2019 – specializované místo pro setkávání odborníků

CCE International 2019 – specializované místo pro setkávání odborníků

Čtvrtý ročník CCE International se bude konat od 12. do 14. března 2019 na výstavišti v Mnichově (Munich Trade Fair Centre). Tento jediný odborný veletrh v Evropě, který se zaměřuje výhradně na výrobu a zpracování vlnitých a skládačkových lepenek, je událostí, kterou byste si neměli nechat ujít.

K vidění bude obsáhlý sortiment výrobků spolu s celým výrobním řetězcem. Nomenklatura veletrhu zahrnuje suroviny, stroje, zařízení a služby pro výrobu a zpracování vlnitých a skládačkových lepenek. CCE International se soustředí na nejdůležitější trendy v průmyslu zpracování vlnitých lepenek a skládaček: trvalou udržitelnost a digitalizaci.

Veřejně přístupné semináře
Veletrh pokračuje i v úspěšném cyklu volně přístupných seminářů. Jeho návštěvníci se budou moci zdarma každý den zúčastnit odborných seminářů, které se zaměří na digitální tisk i trvalou udržitelnost a technologie zušlechtění.

Online prodej vstupenek zahájen
V online ticket shopu jsou již za příznivou cenu v prodeji vstupenky. Navíc platí také pro vstup na ICE Europe 2019, přední světový veletrh pro zpracování flexibilních materiálů, jako je papír, fólie a netkané textilie, který se koná na stejném místě.

Navštivte webové stránky CCE International, kde zakoupíte nejen vstupenky, ale najdete i další podrobné informace ZDE