zpět na novinky

Cenově příznivé displeje pro výrobce potravin

Cenově příznivé displeje pro výrobce potravin

Cenově příznivý displej pro podporu prodeje výrobků Deli Reform, který vyrobila společnost THIMM, se skládá z osvědčených paletek a dekorativních displejových rohů. Při výrobě byl využit flexo předtisk v kombinaci s digitálním tiskem.

Sortiment společnosti Deli Reform zahrnuje různé druhy margarínů a pomazánek. Produkty vyrobené převážně z rostlinných olejů a tuků se přepravují a prodávají v paletkách z vlnité lepenky typu EE. Pro potisk paletek byla využita flexotisková technologie Belt.

Díky stohovacím rohům jsou paletky na sobě pevně aretovány a zajišťují tak ochranu výrobku v rámci celého dodavatelského řetězce. Otvory po jejich stranách nabízejí spotřebitelům optimální viditelnost výrobků Deli Reform.

Pro podporu impulzních nákupu v místě prodeje navrhl výrobce řešení takzvané displejové rohy, které lze velmi snadno připevnit na chep paletu, na níž se pak paletky stohují. Pro potisk displejových rohů v různých tiskových provedeních se nabízelo využít digitální tisk.

Prodejní displej poskytuje místo pro účinnou reklamní plochu a jako doplňkové druhotné umístění v prodejnách s potravinami tak podporuje jak prezentaci značky, tak odbyt.