zpět na novinky

Co se dozvíte na letošní konferenci DAZ 2019?

Co se dozvíte na letošní konferenci DAZ 2019?

Jak kontrolujete kvalitu a produktivitu na vaší výrobní lince? Tým společnosti AXIMA navrhl kontrolu kvality pomocí kamer Sensopart a kolaborativního robota ve spolupráci se sledováním produktivity pomocí bezdrátového systému SmartMONITOR. Pavel Plhák a Roman Krejčí ze zmíněné společnosti vás během dvacetiminutové prezentace seznámí s konkrétním příkladem řešení problému, který trápí snad většinu firem používajících výrobní nebo balicí linky. Významnou roli zde hraje vzájemná spolupráce všech specialistů.

Jak identifikovat vhodnou aplikaci pro kolaborativního robota? Kde nasadit kolaborativního a kde průmyslového robota? Jaká jsou omezení pro využití kolaborativní robotiky? Co znamená pojem kolaborativní nebo „lehký“ robot? Problematiku kolaborativní robotiky osvětlí Martin Košťálek ze společnosti SCOTT Automation. Zodpoví nejen výše uvedené otázky, ale zaměří se i na bezpečnost a legislativní omezení a na co si dát pozor.

S Jiřím Hlávkou ze společnosti Packung zjistíte, jak využít krabice „na míru“ a ještě přitom ušetřit. Stroj Compack EVO vyrobí krabici z nekonečné lepenky umístěné za strojem. Její druh a rozměr jsou vždy dle aktuální potřeby. Obsluha může rozměr a druh krabice, která má být vyrobena, zadávat ručně nebo jsou informace do stroje posílány automaticky (ERP, skenovací brána, čárový kód…). Jak vypadá takový stroj u zákazníka a jak funguje v praxi?

Zaregistrujte se na Den automatizace a značení a budete mít jistotu, že vám žádná z těchto informací neunikne.

A to není zdaleka vše! Další témata přednášek zveřejníme již brzy na www.denautomatizace.cz