zpět na novinky

Dárkový obal pro Becherovku využívá výhod nejmodernějších digitálních technologií

Dárkový obal pro Becherovku využívá výhod nejmodernějších digitálních technologií

Pro ikonický bylinný likér, který se v Karlových Varech vyrábí více než dvě století, vytvořili v THIMM pack’n’display exkluzivní dárkové balení, které se vyznačuje zajímavým konstrukčním řešením. Skládá se z hnědého přebalu a modře potištěného rukávu, který je výrazným prvkem celého obalu. Zvolená kombinace přírodní a barevné části je nejen atraktivní, ale i velmi praktická. Zatímco hnědá část byla vyrobena jen v jedné tiskové mutaci, barevný rukáv se mění a dává možnost společnosti Jan Becher Pernod Ricard oslovit zákazníky na různých zahraničních trzích v jejich rodném jazyce. Rukáv dárkového balení je potištěn metodou digitálního tisku, která nevyžaduje použití tiskových štočků a umožňuje tak i výrobu různých tiskových motivů. Díky tomu vzniklo několik variant modře potištěného rukávu v různých jazykových mutacích.

Na atraktivním vzhledu se velkou měrou podílí také technologie digitálního laserového výseku. Laser řeže vlnitou lepenku velmi precizně a umožňuje tak výrobu velmi jemných dekorů. V případě tohoto exkluzivního dárkového balení vzniklo díky laserovému výseku vyříznuté logo Becherovky a erb společnosti Jan Becher. Laserované motivy dárkové balení ozvláštní, přidají mu na atraktivitě a obal tak rozhodně zaujmu zákazníky v místě prodeje.

Skleničky i lahev likéru jsou bezpečně upevněny ve fixační vložce, která je maximálně chrání před poškozením či rozbitím a navíc jsou všechny produkty v dárkovém balení dobře viditelné. 

Celý obal je vyroben z vlnité lepenky. Obě jeho části se jako celek uzavřou jednoduchým zacvaknutím integrovaných zámečků a dárkové balení se nemusí při kompletaci žádným způsobem lepit.