zpět na novinky

EmbaxPrint propukne již dnes

EmbaxPrint propukne již dnes

Dnes bude  na brněnském výstavišti zahájen 29. ročník mezinárodního veletrhu obalů a tisku EmbaxPrint ( probíhat bude do 19. února ). V pavilonu G1 uvidíte například reálný provoz balicí linky Packaging Live. Čtyřikrát denně budou mít návštěvníci možnost na vlastní oči vidět, jak se balí značkové pečivo BREADWAY.

Odbornou garanci veletrhu poskytuje OBALOVÝ INSTITUT SYBA, který pořádá v rámci doprovodného programu 18. února mezinárodní konferenci SAVE FOOD zaměřenou na balení potravin. I letos představí v pavilonu G1 speciální expozice vítězů soutěže OBAL ROKU 2015 a také soutěže o nejlepší obalový design DESIGN TOUCH 2015. Svůj stánek bude mít na veletrhu obalů a tisku Packaging Herald.

Souběžně s veletrhem budou probíhat na výstavišti v Brně potravinářské veletrhy SALIMA, MBK a INTECO, a to v termínu od 17. do 20. února. Podle organizátorů je letos mimořádně velké zastoupení zahraničních firem, které budou tvořit více než 41 % vystavovatelů. Nejvíce by mělo být společností z Itálie, Polska, Slovenska a Maďarska. Novinkou bude festival minipivovarů.

Ministr zemědělství Marian Jurečka (KDU-ČSL) doplnil 9. února na tiskové konferenci, že ministerstvo bude na akci prezentovat novinky ohledně vinařského zákona či v označování potravin.

IMG_1403 web

Tiskovou konferenci k veletrhům zahájil ministr zemědělství ČR Marian Jurečka. Více