zpět na novinky

ESA logistika pomáhá v boji proti koronaviru

ESA logistika pomáhá v boji proti koronaviru

Logistická společnost ESA logistika nabídla zdarma své dopravní a skladovací služby v Čechách, Polsku a na Slovensku nekomerčním projektům pomáhajícím v boji proti onemocnění COVID-19.

„Celý svět bojuje proti pandemii, proto i my nabízíme svou pomoc. Státním i nestátním nekomerčním projektům působícím k potlačení a ochraně před tímto onemocněním nabízíme bezplatně naše dopravní kapacity kamionů a větších vozidel a také skladové kapacity včetně služeb VAS, tedy balení, etiketování a dalších. U nás a na Slovensku dáváme k dispozici také vozidla a sklady s řízenou teplotou,“ popisuje nabídku manažer marketingu společnosti ESA logistika Jindřich Karas.

Společnost ESA logistika již bezplatně nabídla své kapacity například projektům platforem Spojujeme Česko, CoVpoint a Covid-19cz.

Vedle těchto nekomerčních aktivit je firma připravena rychle pomoci také výrobním a obchodním firmám, které se potýkají s extrémními výkyvy poptávky po svém zboží. „V těchto dnech čelíme situaci, kterou lze označit jako turbulentní logistika. Požadavky trhu na přepravní a skladové kapacity se nemění po měsících, ale v řádu dnů. I přesto si uchováváme možnost rychle reagovat, přeskupovat i navyšovat naše kapacity a nabízíme spolupráci v oblasti dopravy a skladování v České republice, v Polsku a na Slovensku ostatní výrobním, obchodním nebo logistickým společnostem pro pokrytí kapacitních špiček nebo i pro delší spolupráci,“ doplňuje Jindřich Karas.

Zájemci o podporu nekomerčních projektů proti koronavirovému onemocnění mohou kontaktovat Michealu Frelichovou na e-mailu: frelichova.michaela@esa-logistics.eu.