zpět na novinky

First Mover Advantage! Buďte mezi prvními, kdo využívá digitální laserový výsek.

First Mover Advantage! Buďte mezi prvními, kdo využívá digitální laserový výsek.

Obal s nápadným motivem zaujme pozornost a budí pocit exkluzivity zboží. Tato dárková krabice pro prodej oděvů nebo látek byla vyrobena digitální laserovou technologií v THIMM pack´n´display. Na první pohled upoutá pozornost spotřebitelů svým originálním designem. Díky digitální laserové technologii byl do víka vyřezán nápadný vzor s otvory, kterými balené zboží – např. košile, halenky, svetry, šátky, šály, ubrusy, látky atp. – prosvítá. 

Dárková krabice s takto nápadným, vylaserovaným motivem se obejde bez potisku. Nemusíte tedy řešit tisková data ani náklady na tiskové štočky. Laserem lze do vlnité lepenky vyřezat nejen otvory, ale je možné i gravírovat texty, značku, logo, různé ornamenty, výrobní číslo série atp.. Laserový výsek je velmi přesný. Umožňuje tzv. fine art cutting, tedy vyřezávat velmi jemné, zaoblené otvory, ostré úhly i ty nejkomplikovanější tvary naprosto precizně do nejmenších detailů.

Další obrovskou výhodou digitální laserové technologie je možnost flexibilně měnit motivy výřezů. V rámci jedné zakázky může mít každý obal jiný vzor, což umožňuje obaly personalizovat, individualizovat nebo sezóně měnit. I kombinace vylaserovaného motivu a potisku jsou možné.

Vylaserovaný motiv dělá z dárkové krabice luxusní dárkový obal a na první pohled dodává balenému zboží na exkluzivitě. Laserování vlnité lepenky je zatím málo využívané a spotřebitele jednoznačně upoutá. Kdo své zboží obdrží zabalené v nevšední dárkové krabici získává pocit, že výrobek, který si zakoupil je jedinečný. Díky luxusnímu vzhledu dárkové krabice se Váš obchod může odlišit od konkurence.