zpět na novinky

GZ media představila jediný HP Indigo 10 000 ve formátu B2

GZ media představila jediný HP Indigo 10 000 ve formátu B2

Společnost DataLine ve spolupráci s firmou HP uspořádala 13. dubna ve společnosti GZ media v Loděnici u Berouna Open House, na kterém představila jedinou instalaci digitálního tiskového stroje HP Indigo 10 000 ve formátu B2. Podobných strojů je na světě více než 200.

Pořízení nového stroje, jehož instalace proběhla na podzim 2015, společnost GZ media zvažovala dva roky. Stroj je využíván napříč výrobním spektrem od tisku katalogů až po tisk obalů na gramofonové desky. „HP Indigo nám přináší zvýšení formátu a vyšší kvalitu tisku. Těším se na jeho využití při potisku obalů na čokolády a etikety, které plánujeme,“ řekl Michal Štěrba, generální ředitel společnosti GZ media.

Tamir Hativa, product manager HP Company připomenul, že filozofií HP je nabízet novinky, které lze aplikovat do stávajícího stroje a tím zvýšit jeho kvalitu a kapacitu. Zákazníci tak nejsou po pár letech nuceni investovat do nákupu nových strojů. „Dodání a instalace stroje u tak náročného zákazníka byla pro nás výzvou a troufám si říct, že stroj HP Indigo splnil očekávání,“ podotkl za dodavatele Jan F. Bednář, ředitel společnosti DataLine Technology.

IMG_2559 small dvěIMG_2638 triIMG_2643 ctyri x

Společnost GZ media je světová jednička ve výrobě vinylových desek. Kromě toho poskytuje komplexní polygrafické služby a vyrábí například boxy a krabice z lepenky.

Po teoretické části proběhla ukázka stroje v provozu, kterou komentovali Martin Bělík a Petr Regal ze společnosti DataLine Technology

 

Nahlédněte, jak akce probíhala: