zpět na novinky

Hamé představuje hotovky v praktických stojacích sáčcích

Hamé představuje hotovky v praktických stojacích sáčcích

Hamé uvádí na trh nové obaly stále oblíbenějších trvanlivých hotových jídel řady EasyCup. Trvanlivé „hotovky“ se hodí na výlety do přírody, prodloužený víkend na chatě, ale i na rodinnou dovolenou. Prostě všude tam, kde nechceme trávit čas zdlouhavým vařením a kde oceníme jejich dlouhou dobu trvanlivosti.

A aby byla příprava hotových jídel ještě jednodušší, přichází značka Hamé na trh s novým obalem v podobě doypacku. Důvodem změny a zároveň hlavní výhodou nového obalu je jeho praktičnost — v batohu nezabere příliš místa, obal je lehčí, a navíc je vhodný do mikrovlnky. Osm klasických hotovek, například segedínský nebo hovězí guláš či lečo, je dostupných například v Tescu, Globusu, Bille, Kauflandu, Albertu, Makru nebo Coopu. Doporučená cena v obchodech je 79,90 Kč.

Původní kelímky EasyCup byly poměrně těžké a zabíraly dost místa. Rozhodli jsme se je proto nahradit doypacky, které jsou skladnější a ideální například pro cestování nebo pěší turistiku. Doypack je navíc vhodný i do mikrovlnky, po 3 minutách máte na stole plnohodnotný oběd nebo večeři,“ vysvětluje výhody doypacků Eliška Kosinová, produktová manažerka Hamé pro segment trvanlivých hotových jídel, která patří do portfolia Orkla Foods Česko a Slovensko.

Hamé nabízí hotová jídla v osmi příchutích — Segedínský guláš, Chilli con Carne, Western Fazole, Hovězí guláš, Mexické kuře, Lečo s klobásou, Špagetka a Fazole s koktejlovými párky. „Jde o známé produkty, které sice dostaly nový obal, ale chuť zůstává stále stejná,” dodává Eliška Kosinová. Hotovky v nových obalech jsou dostupné již od června ve vybraných řetězcích.