zpět na novinky

HANNOVER MESSE 2020: Industrial Transformation

HANNOVER MESSE 2020: Industrial Transformation

Veletrh HANNOVER MESSE 2020 (koná se od 20. do 24. dubna 2020) proběhne ve fázi technologických proměn a ekonomicko-politických výzev. Nové hlavní téma Industrial Transformation předního světového průmyslového veletrhu, kterého se zúčastní okolo 6000 vystavovatelů, odkryje šance, které plynou z nových technologií, změny chování na straně poptávky a rostoucího povědomí o nutnosti ochrany klimatu.

Digitalizace, individualizace a ochrana klimatu, tři megatrendy, jsou motorem proměny průmyslu. Současně je průmysl konfrontován s výzvami rámcových ekonomicko-politických podmínek. „Vstupujeme do fáze změn, jaké jsme už dlouho nezažili,“ uvádí Jochen Köckler, předseda představenstva veletržní správy Deutsche Messe. „Veletrh HANNOVER MESSE má v této fázi mimořádně velkou důležitost, protože je jedinou veletržní platformou, která komplexně odráží a kontinuálně provází proces průmyslové transformace. Díky rozmanitosti a kompetenci našich vystavovatelů z různých oblastí udává veletrh s jeho hlavním tématem Industrial Transformation směr a je zdrojem impulzů pro globální a digitálně propojený průmysl.“

Mezi šesti tisíci vystavujícími firmami nebudou chybět například ABB, Amazon Web Services, Bosch Rexroth, Cisco, Kawasaki, Mitsubishi, Still, Toyota Materials Handling nebo Yaskawa.