zpět na novinky

HP rozšiřuje možnosti tiskáren Latex řady R

HP rozšiřuje možnosti tiskáren Latex řady R

Společnost HP představila vylepšené portfolio tiskáren HP Latex řady R. Jejich nová funkční výbava a integrovaná řešení umožňují poskytovatelům tiskových služeb využívat latexový tisk HP v hybridní tiskové platformě a dosahovat vysoké kvality obrazu na celé škále pevných i pružných materiálů. To vše i  díky latexovým inkoustům HP na bázi vody.

Tiskárny HP Latex řady R vnášejí do světa tisku zářivé barvy spolu s inovativním bílým latexovým inkoustem HP, což je  bílá barva, která na rozdíl od tradičního bílého UV inkoustu postupem času nežloutne.

Posun v kvalitě softwaru zahrnuje rozšířené možnosti správy fronty a automatické aktualizace. Efektivnější vkládání a manipulace s médii s více listy pomáhají zvýšit tiskový výkon. Tato vylepšení budou k dispozici i pro zákazníky se stávajícími tiskárnami řady R.

Nová řada R rovněž podpoří možnosti poskytovatelů tisku při nabídce služeb jako tisk v malých objemech, lepenkové reklamní stojany a tepelné tváření s potiskem, s využitím jemných detailů a sytých barev při tisku na lepenku a možností elongace inkoustů HP Latex při výrobě tepelně zpracovávaných tiskových součástí.

Nové portfolio tiskáren řady R zahrnuje HP Latex R2000 Plus, HP Latex R1000 Plus a HP Latex R1000.