zpět na novinky

Hybridní tácek získal ocenění v soutěži PRO CARTON ECMA

Hybridní tácek získal ocenění v soutěži PRO CARTON ECMA

V kategorii Balení vyšších sérií zvítězil v soutěži PRO CARTON ECMA 2015 hybridní tácek určený pro saláty firmy Auchan. Ocenění bylo předáno firmám VG PACKAGING GROUP a CAREO během kongresu ECMA, který proběhl v Bukurešti v září 2015.

ROCHCOAT (skládačková lepenka) má FSC certifikát. Design tácku je vytvořen tak, aby se snížilo použití plastových částí na minimum. Obsah krabičky je zřetelně viditelný, navíc příbory mohou být uloženy v odděleném prostoru. 

Spojení lepenkové a plastové části krabičky umožňuje po použití jejich snadné oddělení, což konečnému zákazníkovi poskytuje možnost s obalem nakládat s ohledem na životní prostředí. Stéphane Thiolier, president CAREO k ocenění řekl: „Jsme velice potěšeni, že jsme byli porotou opět oceněni jako kvalitní výrobce lepenek, který nabízí nejen svým zákazníkům, ale i konečným uživatelům řadu výhod jak v oblasti funkčnosti, tak i co se životního prostředí týče.“

Vítězný tácek byl vyroben ve firmě VG Meyzieu, která je součástí VG PACKAGING GROUP. Vyroben je pro řetězec supermarketů Auchan. Výrobcem skládačkové lepenky je společnost Cascades La Rochette, kterou zastupuje firma CAREO.

Fotka_newsletter_1