zpět na novinky

Interpack 2017: veletrh components s přepracovanou koncepcí

Interpack 2017: veletrh components s přepracovanou koncepcí

Veletrh „components for processing and packaging“ se po své premiéře při veletrhu interpack 2014 bude opět konat v rámci dalšího ročníku tohoto předního světového obalového veletrhu a souvisejícího zpracujícího průmyslu od 4. do 10. května 2017, a to s přepracovanou koncepcí.

Návštěvníci jej na düsseldorfském výstavišti najdou ve velké montované hale č. 18 o ploše cca 5000 m2, která se nachází v centru veletrhu interpack mezi halami 10 a 16 a rozšiřuje tak jejich výstavní plochu. Veletrh components je s 100 vystavovateli plně obsazen.

Navíc je veletrh components nyní přístupný všem návštěvníkům veletrhu interpack po celou dobu jeho konání. Také v roce 2017 bude zahrnovat vystavovatele nabízející pohony, řídicí a senzorovou techniku, produkty pro průmyslové zpracování obrazu, manipulační techniku, průmyslový software a komunikaci či kompletní automatizované systémy pro balicí stroje. Kromě toho nebudou chybět také výrobci součástí, komponent, příslušenství a periferních zařízení strojů či komponent a pomocných prostředků pro balicí prostředky.

Více informací zde